Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Opole

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

opolskie

Miasto:

Opole

Powierzchnia:

96.55 km²

Ludność:

119574

Jak działają reklamy Adwords?

Kampanie reklamowe Adwords to marketing w wyszukiwarkach takich jak Google. Bazuje on na zasadzie PPC (ang. pay per click- opłata za kliknięcie) co znaczy, że reklamodawca finansuje tylko te przypadki, w których użytkownik kliknął w reklamę i został przeniesiony na docelową stronę internetową. Przez wielu ta technika postrzegana jest jako bardziej lukratywna oraz efektywna, jednakże najlepiej działa jako uzupełnienie kampanii pozycjonowania. Mimo, że pozycjonowanie trwa dłużej niż reklama Adwords, to dla osiągnięcia najlepszych rezultatów powinny być prowadzone razem.

Jedną z metod dokładniejszego i bardziej trafnego określenia najlepszej kampanii reklamowej są linki sponsorowane Adwords. Dzięki nim możemy otrzymać szczegółowe informacje na temat najbardziej celnych fraz lub dowiedzieć się które słowa kluczowe sprawiały, że użytkownicy chętniej nawiązywali kontakt. W ten sposób specjalista Adwords bardziej skutecznie poprowadzi kampanię, która będzie powodować dodatkowy ruch na stronie docelowej. Zaletą kampanii Adwords jest możliwość ich natychmiastowego wprowadzenia w życie. Pozycjonowanie, z drugiej strony, trwa dłużej, ale również jest to kampania nastawiona na długoterminowe zyski.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, agencja SEO powinna wprowadzić w życie pozycjonowanie i kampanię linków sponsorowanych. Z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów wynika, że obie te metody zastosowane jednocześnie przynoszą znacznie lepsze wyniki. Połączenie tych dwóch działań sprawi, że dzięki Adwords strona uzyska więcej ruchu podczas oczekiwania na rezultaty pozycjonowania.

Google Adwords to reklama, która może mieć zasięg lokalny, krajowy i międzynarodowy. Zwykle występują w postaci krótkich tekstów, banerów lub filmików wideo i składają się z 25 znaków oraz dwóch linii po 35 znaków. Kampanią zajmują się certyfikowani specjaliści tak, aby nasz klient był pewien, że jego finanse zostaną maksymalnie wykorzystane.

Błyskawiczne efekty

Twój plan działania może nie być idealny. Jeden z naszych certyfikowanych specjalistów pomoże dostosować go tak, aby był najbardziej efektywny. Ta osoba o bogatej wiedzy i doświadczeniu opracuje kampanię i dostosuje do zapotrzebowania danej firmy lub branży. Bez problemu umieści reklamy w Google Adwords, YouTube oraz na innych serwisach.

Ten rodzaj kampanii reklamowej jest doskonały dla każdego biznesu, który potrzebuje dodatkowego rozgłosu, prestiżu oraz zmożonego ruchu na stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany tym rodzajem marketingu, wyślij do nas wiadomość przy pomocy formularza.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy